Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Fórum

PHP programátor -> Theme tvorba

3 príspevky
1432 zobrazení
Naposledy aktualizované pred 1 rokom
Sheepa
Člen 4
Odoslané pred 1 rokom
Ahoj,
doufám, že jsem tu na to našel adekvátní téma, protože jsem se stále rozmýšlel, zda sem, neb se jedná o theme, či do pomoci, opravdu nevím. Kdyžtak mne moderátoři prosím nelynčujte... Žmurkajúci
O co tedy jde? Moje firma by potřebovala vytvořit na míru 2 themesy na tomto super CMS v jeho úplně poslední verzi. Jde o to, že tento CMS má přesně to, co potřebujeme do základu, následně to chceme teprve rozvíjet dále. Já jsem bohužel jen grafik a kolega, který to měl původně dělat, je zaseknutý na hodně dlouho, protože nám nedávno přistála jiná, docela akutní práce. Hledáme tedy zájemce, který by rád dočasně pracoval pro jednu trhnlou společnost, dělající PC hry a další aktivity, a pomohl nám realizoval 2 šablony, které bychom si nakreslili na web. Máme dokonce jednu profi Bootstrap, kterou bychom na to potřebovali "nasoukat" a lehce poměnit Usmievajúci sa . Grafiku uděláme od A do Z.

Říkal jsem si tedy, že než tento inzerát vypustím na různá fora, tak by bylo záhodno začít přímo u zdroje CMS, kde by se mohl pohybovat nějaký jedinec, který by si chtěl vydělat a ještě tím pomoci nám vytrhnout trn z paty, neb jsem nečekal, že kolegu nebudu moci teď použít.

Pokud by dotyčný/ná měl i po dokončení práce zájem, je možné se domluvit na dlouhodobější spolupráci. Srandy i práce je u nás stále dost, ale tohle nás aktuálně pálí nejvíce.
Klidně napište zde na forum, mně do zpráv, či pokud upřednostňujete více live komunikaci, tak mohu poskytnout i náš Discord, kde je mne možné najít.
( https://discord.g... )

Děkuji za pozornost, přeji pěkný den a PHP Fusion zdar!
SuperPáči sa mi to
RobiNN
Hlavný administrátor 780
Odoslané pred 1 rokom
Na oficiálnom UK Discorde myslím, že si pripojený, hore v zozname členov si ma nájdi a pošli mi DM. Nejaké presnejšie info a ten návrh ktorý chceš. Ak to bude niečo čo nebude časovo náročné tak nemám problém.
PHP-Fusion Development Manager
GitHub profil: GitHub
PHP Fusion témy: PF-Projects/PHP-Fusion-Themes
PHP Fusion infúzie: PF-Projects/PHP-Fusion-Infusions, php-fusion/Addons
Sheepa
Člen 4
Odoslané pred 1 rokom
Ano, jsem tam.. Děkuji za echo, jsem nečekal, že by se někdo ozval tak rychle. Usmievajúci sa

Večer, jak budu u PC, tak napíši DM tam a hodíme řeč. Díky