Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Fórum

Pridaná kontrola aktualizácií

7 príspevkov
398 zobrazení
Naposledy aktualizované pred 3 mesiacmi
Balin50
Člen 737
Odoslané pred 4 mesiacmi
v popise vidím
Pridaná kontrola aktualizácií
čo mím pod týmto rozumieť?
RobiNN
Hlavný administrátor 762
Odoslané pred 4 mesiacmi
Ak vydáme novú aktualizáciu tak v administrácii ti to zobrazí upozornenie s odkazom na stiahnutie.
PHP-Fusion Development Manager
GitHub profil: GitHub
PHP Fusion témy: PF-Projects/PHP-Fusion-Themes
PHP Fusion infúzie: PF-Projects/PHP-Fusion-Infusions, php-fusion/Addons
Balin50
Člen 737
Odoslané pred 4 mesiacmi
supééér
ďakujem
PHPF je stále lepšie
RobiNN
Hlavný administrátor 762
Odoslané pred 4 mesiacmi
No túto novinku som tam musel pridať lebo som bol zdesený z toho, že veľa ľudí stále používa staré verzie a vôbec nevedia o nových aktualiziach lebo nesledujú UK podporu...

Tak snáď sa to zlepší. A v budúcnosti chceme pridať automatické aktualizácie, podobne ako to majú konkurenčné CMS.
Z
Člen 67
Odoslané pred 4 mesiacmi

RobiNN napísal:

@RobiNN - ...A v budúcnosti chceme pridať automatické aktualizácie...

I want to express my opinion about the automatic update. If this happens without the participation of the owner of the site, it can lead to bad consequences.
We all make a lot of different additional code settings on the site. Many of those with little coding experience use the cms core for their personal settings.
A person can go to another city for a month for work, can end up in a hospital, and there are many more different reasons why the administrator does not manage his site for a while.
Imagine what will happen to such a site after an automatic update, it may not be working.
Best make button for updates through admin panel.
If the site owner needs this update, he will click a button and be updated. If he does not have the opportunity to deal with the site settings after the update, he will skip it.
We must have a choice, be updated immediately or skip several new versions and do it later.
RobiNN
Hlavný administrátor 762
Odoslané pred 4 mesiacmi
Yes, of course.

But this is just plan for future maybe in v11 or 12.
aureN
Člen 8
Odoslané pred 3 mesiacmi
Super Páči sa mi to díky. Musím vyzkoušet. Poslední verzi mám 9.03.10, kde to ještě nebylo.
"Důležité je vzít si z každé porážky lekci." John McEnroe Super