Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Fórum

Embed - obrázek

5 príspevkov
822 zobrazení
Naposledy aktualizované pred 7 mesiacmi
aureN
Člen 8
Odoslané pred 7 mesiacmi
Zdravím. Je možné místo klasického obrázku vložit do novinky/blogu/článku EMBED kód například z GettyImages.com?

Ještě jsem zkoušel při napsání novinky přidat IFRAME ze sociálních sítí do rozšířené části novinky a nefunguje zobrazení nebo to dávám špatně.
Upravil/a aureN dňa 14/04/2020 20:55, pred 7 mesiacmi
RobiNN
Hlavný administrátor 792
Odoslané pred 7 mesiacmi
Tieto tagy system automaticky vymaže: applet, meta, xml, blink, link, style, script, embed, object, iframe, frame, frameset, ilayer, layer, bgsound, title, base

Takže nie nemôžeš tam vložiť iframe a pod.
PHP-Fusion Development Manager
GitHub profil: GitHub
PHP Fusion témy: PF-Projects/PHP-Fusion-Themes
PHP Fusion infúzie: PF-Projects/PHP-Fusion-Infusions, php-fusion/Addons
Upravil/a RobiNN dňa 14/04/2020 21:23, pred 7 mesiacmi
aureN
Člen 8
Odoslané pred 7 mesiacmi
Aha, to je škoda. Jde mi o to, že budu psát novinku a nebudu na to mít dost vlastních obrázků nebo nebudou aktuální. Takhle bych napsal třeba několik vět, vložil obrázek například z Instagramu, zase pár vět. Tím se to oživí, neporušují se autorská práva a "ušetří" nějaké místo na webhostingu i když my ho máme třeba neomezený.
"Důležité je vzít si z každé porážky lekci." John McEnroe Super
RobiNN
Hlavný administrátor 792
Odoslané pred 7 mesiacmi
Môžeš to odstrániť z kódu ale potom bude stránka trochu menej bezpečná https://github.com/php-fusion/PHP-Fus...e.php#L713
PHP-Fusion Development Manager
GitHub profil: GitHub
PHP Fusion témy: PF-Projects/PHP-Fusion-Themes
PHP Fusion infúzie: PF-Projects/PHP-Fusion-Infusions, php-fusion/Addons
aureN
Člen 8
Odoslané pred 7 mesiacmi
Díky. Páči sa mi to
"Důležité je vzít si z každé porážky lekci." John McEnroe Super