Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Fórum

Nastaviť Bounty

13 príspevkov
696 zobrazení
Naposledy aktualizované pred 7 mesiacmi
Balin50
Člen 744
Odoslané pred 7 mesiacmi
čo znamená vo fóre nastaviť bounty?
https://ctrlv.cz/...

v nastaveniach som ani nenašiel kde sa nastavuje
RobiNN
Hlavný administrátor 792
Odoslané pred 7 mesiacmi
Odmena (v podobe reputácie) za správnu odpoveď.
PHP-Fusion Development Manager
GitHub profil: GitHub
PHP Fusion témy: PF-Projects/PHP-Fusion-Themes
PHP Fusion infúzie: PF-Projects/PHP-Fusion-Infusions, php-fusion/Addons
Balin50
Člen 744
Odoslané pred 7 mesiacmi
dík
to sa dá nastaviť?
Voľba Nastaviť Bounty je prázdna a nikde som nenašiel.
Daj info čo sa tam vlastne píše. Vyzerá to zaujímavo.
Pripadá mi to ako na podpore webhostingu kde môžem hodnotiť technika ktorý mi poradil čo je dobrá vec

Zlúčené 22. apríl 2020 16:44:27:
testoval som to a výsledok je tu

je tam text:
Táto otázka je široko adresovaná celej komunite. Autor požiadal o odpoveď na túto tému.
akým spôsobom systém adresoval celej komunite? SS ani mail neprišiel.
Neviem ako to zrušiť. Ako admin som odpovedal, 50 bodov sa nepripočítalo tak neviem ako s tým narábať ale keby to odoslalo mail alebo SS všetkým tak by to bolo vynikajúce.
doplnenie: odfajkol som odpoveď a ubralo mi to 50 bodov z bežného účtu. Výzva ostala
Upravil/a Balin50 dňa 22/04/2020 15:48, pred 7 mesiacmi
RobiNN
Hlavný administrátor 792
Odoslané pred 7 mesiacmi
Skúšaj ďalej. Ak nájdeš niečo čo nefunguje tak daj vedieť a pozriem sa na to.

Ja tieto veci nepoužívam lebo na stránke, kde ľudia nevedia poriadne popísať problém a niekdy aj nadpis je to úplne zbytočná vec 🤷‍♂️. Aj by som tu zapol kopec vecí ale budu úplne zbytočne. Možno ty by si to použil a toť vše. Chcem tu pridať aj wiki ale tiež rozmýšľam či to bude mať zmysel.
Upravil/a RobiNN dňa 22/04/2020 16:24, pred 7 mesiacmi
Balin50
Člen 744
Odoslané pred 7 mesiacmi
IMHO funkcia je výborná ale o výzve nikto nevie pokiaľ nepozrie do vlákna. Predpokladám, že výzva sa po siedmich dňoch zruší sama.
Geniálna by bola , keby sa výzva odoslala mailom určeným užívateľom aj s odkazom na vlákno.
Počítam s užívateľmi ktorý sa objavia raz za čas, takto by boli informovaný.
K tomu by bolo treba ale aj nastavenia:
nastaviť dĺžku výzvy a v administrácii možnosť nastaviť komu. Dajme tomu všetkým okrem ......
Je zbytočné aby si to dostal napríklad ty. Takých užívateľov je iba pár čo by som z tohoto vyňal. A samozrejme aj možnosť vypnutia keby sa to zneužívalo.
Chválim túto vymoženosť.Páči sa mi to
RobiNN
Hlavný administrátor 792
Odoslané pred 7 mesiacmi
Viac menej je to pre aktívnych členov.
Balin50
Člen 744
Odoslané pred 7 mesiacmi
Wiki alebo FAQ?
Používam FAQ, nad wiki som rozmýšľal, aj som našiel free ale moc sa mi do toho nexe. Na subdomenu by som musel platiť SSL
RobiNN
Hlavný administrátor 792
Odoslané pred 7 mesiacmi
Na UK podpore funguje moja wiki. Ešte kolega tam niečo dorába https://www.php-f.../index.php

Chcel by som ju aj tu pridať a dávať tam nejaké tutorialy a pod. Ale neviem či to bude vôbec niekto používať.
Balin50
Člen 744
Odoslané pred 7 mesiacmi
Ja určite, stále sa objavujú nové funkcie o ktorých neviem a neviem ani použiť. Napr. Bounty som si všimol dnes. Na xamppe sa mi to nezobrazuje ale to tiež nevadí. Tá wiki bude na stiahnutie? Takto vyzerá dobre. FAQ má nevýhodu, že neradi abecedne ale zmieril som sa stým. Pre potreby postačuje.
RobiNN
Hlavný administrátor 792
Odoslané pred 7 mesiacmi
Mam pripravené 2 verzie: veľmi jednoduchú wiki, ktorú možno niekedy dám zadarmo na stiahnutie a potom wiki, ktorá je aj na UK ale ta nebude zadarmo (dá sa tam pridať changelog, každú stránku môže užívateľ ohodnotiť 👍👎, môžeš tam použiť PHP kód, Markdown, BB kódy a HTML súčasne, sú tam podkategórie a podstránky, a kopec ďalších veci. Ofc. dizajn na UK je namieru spravený).

Mam ešte niekoľko infúzii, ktoré nie sú zverejnené resp. možno budu spoplatnené lebo boli robené pre platene projekty.
Balin50
Člen 744
Odoslané pred 7 mesiacmi
Mne momentálne postačuje FAQ
Keby sa dotiahlo Bounty ako som popísal bola by to geniálna vychytávka ktorú nemá nikto.
Ale premenoval by som to na výzvu, Bounty nikomu nič nehovorí.
Okrem toho mi chýba jednoduchá infúzia na odosielanie mailov o zmenách a podobnekde môžem určiť komu okrem určitých užívaeľov.
Uvidíme čo prinesie v10.
Verím, že sa to aj s výberom infúzií zlepší. Pozriem čo má WP pre geocachingovú komunitu, pokiaľ pamätám tak mali plugin pri ktorom stačilo napísať GC kód vo fóre alebo v článku a zmenil to na html link. Stačilo zadať GC42X61 zmenilo sa to na https://coord.inf... a zobrazilo GC42X61
hudba budúcnosti ale aj tak som so systémom nadmieru spokojný
RobiNN
Hlavný administrátor 792
Odoslané pred 7 mesiacmi

Citovať

Ale premenoval by som to na výzvu

To nie je výzva ale odmena alebo niečo také. Musím pozrieť iné fóra ako to majú preložené lebo nevedel som k tomu nájsť vhodný preklad.

Citovať

Okrem toho mi chýba jednoduchá infúzia na odosielanie mailov o zmenách

Newsletter chcel jeden klient takže keď to vytvorím možno to raz bude dostupné pre každého.

Infúzie

Pokiaľ to niekto nevytvorí alebo sám si to nenapíšeš tak máš smolu. V PF komunite viem iba o tebe kto má takýto web. Takže pochybujem že niekto vytvorí nejaké doplnky pre geocaching.
Balin50
Člen 744
Odoslané pred 7 mesiacmi
@RobiNN
Infúzie
Pokiaľ to niekto nevytvorí alebo sám si to nenapíšeš tak máš smolu. V PF komunite viem iba o tebe kto má takýto web. Takže pochybujem že niekto vytvorí nejaké doplnky pre geocaching.

no je tu georabbits_cz a v čechách je niekoľko webov postavených na PHPF a tuším aj v zahraničí.
georabbits to majú teraz na v 8
vhttps://georabbits.cz/news.php
zbytok na v7

Zlúčené 29. apríl 2020 10:26:23:
Bounty funguje dobre
už bude končiť