Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Fórum

V9 V10 prechod

5 príspevkov
189 zobrazení
Naposledy aktualizované pred 2 mesiacmi
D
Člen 3
Odoslané pred 2 mesiacmi
Ahojte.. kedysi môj projekt bežal na php-fusion V7, ale to už pár rokov prešlo.. je pekné vidieť kam sa CMS posunulo - wow.

V budúcom roku plánujem založiť nový projekt, tak nejako som sa dozvedel o verzií V10 Babylon ktorá prinesie tiež niekoľko nových funkcií ktoré by som celkom uvítal.
Chcem sa opýtať nakoľko bude komplikované prejsť z V9 na V10, v prípade takéhoto prechodu sú nutné zmeny v databáze alebo je to čisto o CMS súboroch na FTP? Pýtam sa z dôvodu mojich znalosti .. do databáz nerýpem ak už nemusím. Prípadne aký je predpoklad pre prvé oficiálne vydanie V10 (mesiac/rok) odhadom.

Ďakujem pekne. Usmievajúci sa
RobiNN
Hlavný administrátor 792
Odoslané pred 2 mesiacmi
V10 môže vyjsť kľudne aj o 2 roky. Neponáhľame sa s tým keďže aktuálna v9 je celkom stabilná a je možne na nej spraviť mnoho veci. Aj tato stránka na nej beží, všetky zmeny sú spravene iba v téme, samotne CMS nie je upravene.

Od vydania v9, aktualizácie sú úplne jednoduché. Nahráš nove súbory a potom spustíš stranka.sk/install.php. Potom stačí klikať na ďalej, ďalej..

Citovať

nakoľko bude komplikované prejsť z V9 na V10

To ešte neviem povedať. Ale predpokladám, že to bude jednoduchšie ako prechod z v7 na v9.
PHP-Fusion Development Manager
GitHub profil: GitHub
PHP Fusion témy: PF-Projects/PHP-Fusion-Themes
PHP Fusion infúzie: PF-Projects/PHP-Fusion-Infusions, php-fusion/Addons
D
Člen 3
Odoslané pred 2 mesiacmi
to áno.. web SK&CZ podpory sa naozaj podaril (jednoduchý, prehľadný).. Usmievajúci sa

ide mi hlavne o to že keď to rozbehnem na tej V9 tak aby som nemal starosti s databázou .. to je jediné čoho sa bojím .. ak bude scenár čo sa týka prechodu len o nahratí súborov na FTP a spustenie install.php s použitím pôvodnej DB tak potom super Usmievajúci sa

na tú V9 ešte prídu nejaké témy v tomto roku?
php-fusion.co.uk/infusions/marketplace/
tu toho veľa nie je..

ďakujem
RobiNN
Hlavný administrátor 792
Odoslané pred 2 mesiacmi
Všetky témy sú aj tu https://php-fusio...age=themes

O DB sa nemusíš obávať. Ešte sa mi nestalo aby sa niečo počas upgradu pokazilo. Niektorí ľudia čo hlásili nejaké problémy s upgrade tak väčšinou bol problém u nich.

Áno čoskoro vydám jednu tému a newsletter.
PHP-Fusion Development Manager
GitHub profil: GitHub
PHP Fusion témy: PF-Projects/PHP-Fusion-Themes
PHP Fusion infúzie: PF-Projects/PHP-Fusion-Infusions, php-fusion/Addons
D
Člen 3
Odoslané pred 2 mesiacmi

RobiNN napísal:

O DB sa nemusíš obávať.
Áno čoskoro vydám jednu tému a newsletter.

super .. uvažoval som že začnem pracovať s témou Magazine ktorá sa nachádza v priamo v inštalačnom zipe ale počkám ešte na tú tému ktorú chystáš .. teším sa ! Usmievajúci sa