Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Fórum

Copyright v témach

1 príspevok
342 zobrazení
Naposledy aktualizované pred 6 mesiacmi
RobiNN
Hlavný administrátor
Management
1056
Odoslané pred 6 mesiacmi
Všetky témy čo som tu zverejnil, sú úplne zadarmo, nič za nechcem. Niektoré sú vysokej kvality napríklad ako najnovšia Material. Tato téma ma aj veci, ktoré som chcel dať pôvodne do platenej verzii ale nakoniec som to tam nechal.

Mne je úplne jedno ak si niekto upraví tému podľa svojich predstav. Síce často sú tie vlastne úpravy škaredé a zničia celu tému ale je mi to jedno, robte si čo chcete..

Každá téma má v päte môj copyright (alebo aj PHP Fusion Inc). Niektoré témy napr. ako spomínaná Material, majú v kóde toto napísane https://github.com/PF-Projects/PF-The...#L135-L143 Do not delete or change this code! znamená to, aby ten copyright nikto nezmazal alebo neupravil.

Tak prosím rešpektujte to! Máte zadarmo témy a toto je jediné pravidlo. Akceptujem iba ak si to niekto preloží do svojho jazyka. Ale akonáhle si tam niekto pridá niečo vlastne alebo vymaže, porušuje toto pravidlo.

Ak chcete pridať vlastný copyright máte na to sekciu v Hlavných nastaveniach. Témy Atom9 a Material majú vlastne panely, ak chcete zobraziť vlastný copyright je potrebné nainštalovať widget (Systém> Správca tém, kliknite na Spravovať tému a potom Ovládanie widgetov).

NEUPRAVUJTE ALEBO NEMEŇTE COPYRIGHT!

Ak ešte raz uvidím také niečo, už nevydám žiadnu free tému.. Iba platene alebo na zákazku. Mate zadarmo témy, tak taká drobná vec snáď nikomu nevadí 🤦‍♂️.

Ešte dodám, ak to niekto tak či tak upraví alebo vymaže, nebude mu poskytnutá žiadna podpora na tomto alebo UK webe. To iste platí ak niekto vymaže Powered by PHPFusion.