Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Diskusné fórum

Barevný nickname

17 príspevkov
592 zobrazení
Naposledy aktualizované pred 2 mesiacmi
B
Člen Junior 14
Odoslané pred 2 mesiacmi
Zdravim, chci poradit jestli si můžu na webu dát barevný nick, aby to bylo i na forum a všude.
Upravil/a RobiNN dňa 14/07/2021 21:37, pred 2 mesiacmi
RobiNN
Hlavný administrátor Hlavný administrátor 1080
Odoslané pred 2 mesiacmi
Musíš si upraviť tuto funkciu https://github.com/PHPFusion/PHPFusio...#L652-L664

Inak ak vážne stále používaš 9.03.10, tak je už načase aktualizovať.
B
Člen Junior 14
Odoslané pred 2 mesiacmi
Mám tu nejnovější verzi, akorát jsem to zadal špatně.

Jakože když to tam zadám tak nejde potom web, když jsem to od tebe zkopíroval celý ten Theme_functions_include.php tak to taky nešlo.

Proč to třeba není už udělaný v nový verzi a musím si to upravovat?
Upravil/a Barber dňa 14/07/2021 21:16, pred 2 mesiacmi
RobiNN
Odoslané pred 2 mesiacmi
Keďže PHPFusion používajú väčšinou herne stránky plánujem pridať priamo do jadra nejaké funkcie. Len musíš byť trpezlivý momentálne na tom pracujem iba ja.. a nemám čas na každú blbosť čo ľudia chcú.

A ten kód si sa musíš upraviť priamo v tom súbore, zatiaľ.. Od v9.10 to bude možne upraviť aj v téme.
B
Člen Junior 14
Odoslané pred 2 mesiacmi
Jasný, chápu, to je super že na tom děláš......
Když otevřu normálně ten "poznámkový blok" tak tam mam "function display_avatar" a ten "function profile_link" (ten co si mám upravit) tak ten tam nemám

Když ho přidám tak ten web nejde.
RobiNN
Odoslané pred 2 mesiacmi
No ok počkaj.

Chceš aby admini mali iné farby? Alebo čo presne chceš?
B
Člen Junior 14
Odoslané pred 2 mesiacmi
No chci aby si třeba mohli všichni změnit barevný nicky nebo by bylo dobrý abych to mohl upravovat jenom já a ten kdo dostane k tomu přístup
RobiNN
Odoslané pred 2 mesiacmi
Tak to budeš musieť vytvoriť nove užívateľské pole a pomocou tejto funkcie https://phpfusion.gitbook.io/phpfusio...n_get_user získať farbu

V 9.03.110 je ta funkcia tu https://github.com/PHPFusion/Archive/....php#L1871

Také niečo a iba vytvoríš užívateľke pole user_color
function profile_link($user_id, $user_name, $user_status, $class = "profile-link", $display_link = TRUE) {
   $locale = fusion_get_locale();
   $settings = fusion_get_settings();
   if ((in_array($user_status, [0, 3, 7]) || checkrights("M")) && (iMEMBER || $settings['hide_userprofiles'] == "0") && $display_link == TRUE && $user_id !== 0) {
      $user_data = fusion_get_user($user_id);
      $profile_color = !empty($user_data['user_color']) ? ' style="color:'.$user_data['user_color'].'"' : '';
      $link = '<a '.$profile_color.' href="'.BASEDIR.'profile.php?lookup='.$user_id.'" class="'.$class.'">'.$user_name.'</a>';
   } else if ($user_status == "5" || $user_status == "6") {
      $link = $locale['user_anonymous'];
   } else {
      $link = $user_name;
   }

return $link;
}

Aj bez kódu si vieš to pole vytvoriť v administrácii
snipboard.io/pn5Vrf.jpg

snipboard.io/v18qSb.jpg
B
Člen Junior 14
Odoslané pred 2 mesiacmi
A tu funkci mám dát/napsat kam?
RobiNN
Odoslané pred 2 mesiacmi
Iba tu pôvodnú vymaž a daj tam moju https://github.com/PHPFusion/Archive/...1871-L1885

includes/core_functions_include.php
Riadky 1871-1885
B
Člen Junior 14
Odoslané pred 2 mesiacmi
Furt to nejde, vyzkoušel jsem všechno, to pole v administraci mám, když dám nějakou barvu tak to nic neudělá, nechme to být, díky za pomoc a měj pěknej večer ;-´)
RobiNN
Odoslané pred 2 mesiacmi
No nič, v 9.10 skúsim niečo pridať a ak to nebude spomaľovať systém tak to tam nechám.
B
Člen Junior 14
Odoslané pred 2 mesiacmi
Dobrá
RobiNN
Odoslané pred 2 mesiacmi
Skúšal som to pridať ale problém je že vo PHPFusionu sú tie skupiny tak debilne zrobené..

Toto čo som vyššie písal je zatiaľ najlepší spôsob.
B
Člen Junior 14
Odoslané pred 2 mesiacmi
Jakože, kdybych měl ten "function profile_link" tak bych to měl......ale nemám, a stahnul jsem to znova a furt to tam nemám
RobiNN
Odoslané pred 2 mesiacmi
Tak ešte raz:
1. Otvor includes/core_functions_include.php a na riadkoch 1871 až 1885 je funkcia profile_link, vymaž ju.
2. Na miesto tej starej funkcie tam vlož tento kód (V 9.10 stačí tuto funkciu pridať do theme.php):
function profile_link($user_id, $user_name, $user_status, $class = "profile-link", $display_link = TRUE) {
   $locale = fusion_get_locale();
   $settings = fusion_get_settings();
   if ((in_array($user_status, [0, 3, 7]) || checkrights("M")) && (iMEMBER || $settings['hide_userprofiles'] == "0") && $display_link == TRUE && $user_id !== 0) {
      $user_data = fusion_get_user($user_id);
      $profile_color = !empty($user_data['user_color']) ? ' style="color:'.$user_data['user_color'].'"' : '';
      $link = '<a '.$profile_color.' href="'.BASEDIR.'profile.php?lookup='.$user_id.'" class="'.$class.'">'.$user_name.'</a>';
   } else if ($user_status == "5" || $user_status == "6") {
      $link = $locale['user_anonymous'];
   } else {
      $link = $user_name;
   }

return $link;
}

3. V administrácii užívateľských poli vytvor pole s názvom Farba nicku (je to na tebe ako to už nazveš) a meno poľa user_color

Klinky na Farba
snipboard.io/anTzWg.jpg

A vyplň to takto
snipboard.io/TaWzZ7.jpg

Ak si všetko urobil správne v úprave profilu uvidíš takéto pole
snipboard.io/rTcY9t.jpg

A áno dalo by sa to spraviť aby si tie farby mohol nastavovať iba ty ale to by chcelo viac kódu..
B
Člen Junior 14
Odoslané pred 2 mesiacmi
Najednou jsem našel ten function takže super, teď davam soubory na web, dám vědět až to bude :-D

Zlúčené 19. júl 2021 16:44:17:
Tak super, mám to, díky moc! JSI BŮH :-D