Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Diskusné fórum

Testovanie novej verzie 9.10

3 príspevky
127 zobrazení
Naposledy aktualizované pred 18 dňami
RobiNN
Hlavný administrátor Hlavný administrátor 1080
Odoslané pred 19 dňami
Čoskoro plánujeme vydať verziu 9.10 a keďže pribudlo tam mnoho zmien potrebujeme ľudí, ktorí to otestujú a nahlásia nájdene chyby.
Ideálne bude ak viackrát otestujete aj upgrade a čistú inštaláciu.

- Preklady sú dostupne zatiaľ iba na Githube
- Chyby hlásiť vo fóre Vývojárske verzie a testovanie.

Budeme vďačný za každú pomoc.

Zlúčené 07. september 2021 18:27:05:
Testovanie je už ukončene. A do budúcna už takéto testy nebudem robiť keďže je to zbytočne vzhľadom nato, že nikto netestoval kompletne všetko.

V9.10 pravdepodobne vyjde ešte tento týždeň.
Balin50
Člen Veterán 891
Odoslané pred 18 dňami

RobiNN napísal:

Testovanie je už ukončene. A do budúcna už takéto testy nebudem robiť keďže je to zbytočne vzhľadom nato, že nikto netestoval kompletne všetko.

V9.10 pravdepodobne vyjde ešte tento týždeň.

nuž ono sa to celé otestovať asi ani nedá. Na kopec vecí sa príde až pri plnej prevádzke.
Vyskúšal som bežné veci od Noviniek po Download a všetko funguje ako má, aspoň sa to tak tvári. Žmurkajúci
uvidíme aké to bude v prevádzke

PS
teraz pozerám, že som aj túto tému sledoval a teraz to nemám zafajknuté.
RobiNN
Hlavný administrátor Hlavný administrátor 1080
Odoslané pred 18 dňami
Áno bežné veci, to je fajn ale treba kontrolovať aj také prkotiny ako sú nastavenia, úpravu profilu, registráciu atď. Proste všetko.

Pred každou aktualizáciu vždy testujem drvivú väčšinu veci. A pri veľkých aktualizáciách ako je táto úplne všetko.

Pri kontrole som našiel hromadu ďalších chýb a našiel som chyby dokonca aj také do očí bijúce ako napr. chýbajúce vlastné užívateľské polia. Toto by si všimol každý aj pri rýchlej kontrole.

To testovanie som chcel hlavne kvôli tomu, aby sa zistili prípadne chyby aj na iných konfiguráciách. Napr. ja mám na localhoste vždy všetko najnovšie a čo mne ide bez problémov niekomu nemusí ísť vôbec.

Citovať

teraz pozerám, že som aj túto tému sledoval a teraz to nemám zafajknuté.

Pretože v ranných hodinách som upgradoval tento web na 9.10 a keďže som to robil na localhoste tak som tieto nedôležite tabuľky neobnovoval.