Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Fórum

fusion 9

9 príspevkov
2555 zobrazení
Naposledy aktualizované pred 2 rokmi
C
Člen 10
Odoslané pred 3 rokmi
mám dotaz.. na hlavním webu https://www.php-f... jsem nenšel ke stažení verzi 9, je tahle verze 9 u vás jen betaverze?? nebo je verze 9 na hlavním webu ke stažení jinde?? rád bych měl pokud možno funkční verzi bez chyb tu 9

díky za info
Balin50
Člen 745
Odoslané pred 3 rokmi
Tu je 9 Stable, je to tam napisane. Nepwmätam, ze by tu bola ina.
Kvido
Člen 297
Odoslané pred 3 rokmi
Ano zde na webu je funkční verze 9.0 Stable. Je ke stažení zcela nahoře pod menu v sekci "PHP Fusion". Odkaz je stejný také v sekci "Stahuj!
https://www.phpfusion.cz/downloads/77...P-Fusion-9
Choper, dotazu se nedivím. Doposud tam nebylo v názvu Stable. Dnes jsem doplnil. Tedy poslední platná stabilní verze, pod níž běží rovněž zde náš portál phpfusion.cz.
Upravil/a Kvido dňa 17/01/2018 08:57, pred 3 rokmi
Balin50
Člen 745
Odoslané pred 3 rokmi
Jj, mas pravdu.
Osobne by som povedal, ze je dobra ale to je vsetko, pravda na soznamenie staci. Osobne som presvedceny, ze vyvojova verzia je lepsia z hladiska odholovania chyb. Pravda ak to niekto oznami. Ked nie tak sa o chybach nevie a je to zajedno.
C
Člen 10
Odoslané pred 2 rokmi
mám ještě dotaz.. ted po nějakém tom měsící je tady ta verze 9 už opravdu konečná?? tozn není vývojářská atd?? uvažuji nad upgradem na verzi 9, jedou mi na verzi 7.2.xx další tři weby..

možná hloupé dotazy:
1.stávající pluginy zůstanou funkční i na verzi 9??
2.stávající designy zůstanou taky funkční na verzi 9??

díky všem borcům za rady..
Kvido
Člen 297
Odoslané pred 2 rokmi
Verze 9.0 - stable je poslední stabilní verze z 27.04.2017 a je k dispozici ke stažení z HomePage technické podpory CZECH, tedy zde, na stránce nahoře, totéž český překlad.
Verze další, nyní ještě ve vývoji, je 9.0.3. Je k dispozici na GitHub, avšak nedoporučuje se ji ještě instalovat, pač se téměř denně mění a může být i něco nedokončené, takže korektně asi nepojede.
1/ Verze 9.0 je velmi změněná, takže pluginy nemusí fungovat stejně, nebo vůbec ne. Není ještě dopracována, které pojedou.
2/ Design ve verzi 9.0 se oproti 7.02.07 samozřejmě změní podle nových theme.
RobiNN
Hlavný administrátor 786
Odoslané pred 2 rokmi

Citovať

1.stávající pluginy zůstanou funkční i na verzi 9??
2.stávající designy zůstanou taky funkční na verzi 9??

Po nejakých úpravách by mali fungovať. Samozrejme nie vždy.

https://www.php-f...pid=202132
PHP-Fusion Development Manager
GitHub profil: GitHub
PHP Fusion témy: PF-Projects/PHP-Fusion-Themes
PHP Fusion infúzie: PF-Projects/PHP-Fusion-Infusions, php-fusion/Addons
C
Člen 10
Odoslané pred 2 rokmi
díky za info
C
Člen 10
Odoslané pred 2 rokmi
děkuji za informace.. no nejsem programátor takže proto se ptám jako běžný uživatel co mě čeká.. a časem nemine..